سونوگرافی دکتر شاکری
اولین مرکز سونوگرافی غربالگری

 

سونوگرافی غربالگری دکتر شاکری با 18 سال سابقه، دقیق ترین سونوگرافی تهران


تصویر برداری دکتر شاکری مجهز به پیشرفته ترین دستگاههای دیجیتال تصویربرداری


دکتر حسین شاکری فوق تخصص رادیولوژی

تعیین جنسیت جنین در هفته یازدهم


بیشتر بخوانید

خدمات تصویربرداری

کلیه دستگاههای تصویربرداری دکتر شاکری بهترین در نوع خود بوده
و تمام دیجیتال و حرفه ای میباشند

خدمات سونوگرافی غربالگری

سونوگرافی غربالگری پیشرفته جنین یکی از مراحل غربالگری است که با اجماع علمی در دو مرحله اصلی یعنی در سن ۱۱ تا ۱۳ هفتگی جنین و مرحله دوم در سن ۱۸ تا ۲۰ هفتگی جنین انجام می‌شود. در مرحله اول با اندازه‌گیری دقیق پارامتر (NT (nuchal translucency) و داشتن پارامتر استاندارد آن، می توان در سن ۱۱ تا ۱۳ هفتگی، به تشخیص اختلالات تریزومی ۱۳ ، ۱۸و ۲۱ (سندرم داون) و سندرم ترنر و اختلالات قلبی جنین کمک شایانی کرد و پس از آن است که با تستهای تکمیلی تر مانند آمنیوسنتز، بررسی DNA و … به تشخیص دقیق و نهائی رسید. این همان پروسه ای که مطلوب تمامی مراجع علمی دنیاست و قبل از انجام سونوگرافی های غربالگری اولیه انجام اعمال هزینه بر و تهاجمی تر، فقط به صرف اینکه جنین در شرایط High Risk قرار دارد منطقی نخواهد بود

سونوگرافی پیشرفته جنین

هدف ما

سلامت انسانها در هر جای این کره خاکی است

تشخیص دقیق اولین قدم در راه درمان است.

 

مرکزتصویربرداری دکتر شاکری با بیش از ۱۸ سال سابقه سونوگرافی غربالگری جنین اولین مرکز فوق تخصصی سونوگرافی غربالگری جنین در تهران میباشد که با تشخیص جنسیت جنین در هفته یازدهم با ۹۹ درصد و صریب اطمینان بالا زبانزد است. سونوگرافی دکتر شاکری با استفاده از دستگاههای جدید و مدرن و همکاری پزشکان رادیولوژیست با دانش بالا، تکنولوژیستها (کارشناسان فنی) و کارکنان اداری با تجربه و خوش برخورد، جهت خدمت رسانی آماده پذیرش مراجعین و خصوصا بیماران محترم می باشد.

  در مرکز تصویربرداری میتوانید از خدمات بهترین سونوگرافی تهران  و با تجربه ترین سونوگرافی غربالگری جنین دکتر شاکری استفاده کنید. خدمات دیگر این مجموعه عبارتند ازسونوگرافی (از جمله سونوگرافی آنومالی و تعیین جنسیت (سونوگرافی غربالگری سه ماهه اول و سونوگرافی غربالگری سه ماهه دوم) پانورکس،سنجش تراکم استخوان، رادیولوژی، ماموگرافی، سی تی آنژیو که بهترین نوع دستگاهها بوده و تمامی موفقیت این تصویر برداری در سایه دانش بالای پزشکان و دست اندر کاران و میباشد.